Kategoria | LOL :)

Najlepsze pomysły przychodzą do głowy pod prysznicem.

Dodane: 16 stycznia 2010 przez Krzysztof

Zgadzasz się z tym? Nie mam pojęcia, dlaczego tak się dzieje, ale gdy człowiek stoi sobie pod prysznicem to zawsze wpadnie na coś ciekawego. Tylko co z tym zrobić, żeby pomysł nie wyleciał z głowy? Wreszcie wymyślono wodoodporny notatnik i wodopiszący ołówek.

Nieraz zdarzyło mi się, że wybiegałem spod prysznica w pogoni za kawałkiem papieru i czegoś do pisania, żeby tylko zapisać to, co zrodziło mi się w głowie, pozostawiając za sobą ilości wody porównywalne do polskiej powodzi w ’97 r. Zawsze kończyło się to tak, że pomysły zapisane już na znalezionej kartce i tak ginęły pod strumieniem wody spływającej z mokrych włosów. O ile niesamowitych wynalazków ludzkość byłaby bogatsza, gdyby tylko przetrwały moje pomysły. Teraz już nic z mojej głowy nie zginie pod wodą.

Aqua Notepad to kartki, dzięki którym można pisać pod wodą. Do zestawu dodawany jest specjalny ołówek, który umożliwia pisanie po takich kartkach. Oczywiście cały zestaw jest przyjazny środowisku i nieszkodliwy. Poza tymi specjalnymi właściwościami na pierwszy rzut oka nie różni się specjalnie od zwykłego notatnika. Mi się podoba ten „patent”. Już niedługo spodziewajcie się rewolucyjnego pomysłu spod prysznica! :)

Tak to działa:

źródło: Aqua Notepad

Poczytaj o innych rzeczach:

Odpowiedz

InnoGenerator.pl on Facebook

POWIĄZANE STRONY