Kategoria | Inności

Wracamy do pracy rodacy.

Dodane: 16 września 2010 przez Krzysztof

Witamy po wakacjach. Już czas najwyższy zabrać się do pracy.

Przed wakacjami na InnoGeneratorze pojawiła się ankieta. Zapytaliśmy Was który z logotypów podoba się najbardziej.  Myślę, że czytelnicy InnoGeneratora, tak samo jak autorzy spędzili wakacje z dala od komputera – dlatego nowe logo wprowadzamy dziś – dziękujemy wszystkim, którzy mimo licznych obowiazków związanych z opalaniem, wędrowaniem i relaksowaniem wzięli udział w ankiecie!

No więc, na początek zmieniamy logo. Póki co pasuje jak pięść do nosa, ale to się zmieni.  Niedługo zaczniemy prace nad nowym layoutem IG i nad nowymi tematami na artykuły.Piszcie proszę na nasz adres, o czym chcielibyście poczytać, co Was interesuje i inspiruje, a będziemy tworzyć InnoGeneratora, tak żebyście znaleźli tu ciekawe dla was teksty. Postaramy się, żeby w tym sezonie było więcej naszej autorskiej treści (nie tylko newsy ze świata). No i oczywiście, żeby artykuły pojawiały się systematycznie. :) Choć nie wiemy jeszcze jak to zrobimy;)…, prywatnie też stoją przed nami nowe wyzwania (szykują się dwa nowe doktoraty…, nowe plany biznesowe…) – mamy jednak nadzieję, że nasze pozostałe działania odbiją się pozytywnie na zawartości bloga.

Mamy dużo nowej, jeszcze słonecznej energii, więc myślę, że będzie ciekawie.

Zauważyliśmy, że ludzie po wakacjach już też wracają przed komputery, bo mimo tego iż ostatnio nie pojawiały się nowe artykuły to słupki odwiedzin ładnie szybują w górę – niezmiernie nas to cieszy :) .

Dziękujemy i startujemy!

Poczytaj o innych rzeczach:

Odpowiedz

InnoGenerator.pl on Facebook

POWIĄZANE STRONY