O IDEI

O InnoGeneratorze:

InnoGenerator powstał, by zbierać innowacje z każdego zakątka globu. Od szalonych pomysłów domorosłych wynalazców, po strategiczne podejście wielkich korporacji. Pokazujemy innowacje od idei po gotowy produkt. Komentujemy to, co zrewolucjonizowało świat i bierzemy pod lupę to, co ma szansę zmienić nasze życie. A to wszystko podajemy lekko i przyjemnie.

Zapraszamy do kontaktu: inno(małpiszon)innogenerator.pl

Autorzy InnoGeneratora o sobie:

Maria o Tomaszu:
T(rzy)P czyli Pomysłowość, Praworządność i Pogodność:) a wszystko to w osobie Tomasza (Prawnika, Psychologa) Pawła. Tomasz łączy ze sobą kilka biegunów, które są istotne dla każdego biznesu: umiejętność inspirowania ludzi i efektywnego przekazywania wiedzy, doskonałe wyczucie marketingowe, umiejętność rozwiązywania konfliktów oraz wiedzę prawniczą chroniącą to, co najcenniejsze w firmie – czyli know i how.

Tomasz o Krzysztofie:
Krzysztof jest SMART. Nadzwyczaj często wyskakuje z pudełka schematów – jest w tym naprawdę dobry. Opanował to do tego stopnia, że nauczył się budować dla siebie nowe pudełka, coraz większe i większe, by móc z nich wyskakiwać (w poprzednich się nie mieścił). Jako inżynier łączy otwarty umysł z technologiczną wiedzą. To wszystko smacznie okraszone porządną dawką kreatywności. Będąc SMART, Krzysztof dobrze wie, jak tę kreatywność wrzucić w ramy biznesu i realnych wymagań.

Krzysztof o Marii:
Chwyta się wszystkiego co ciekawe – od biznesu w każdej formie po żeglarstwo i podróże. Nie boi się przygód i to nie tylko tych związanych z wojażami po świecie. W swoich działaniach jest skrajnie profesjonalna i podobnego podejścia oczekuje od innych – ale robi to w bardzo subtelny i wyważony sposób.  Ekonomiczne wykształcenie łączy z głową pełną pomysłów.

InnoGenerator.pl on Facebook

POWIĄZANE STRONY